Profili i Dealer

Antonopoulos nikolaos & co l.p. nga Athens

Antonopoulos nikolaos & co l.p.


Herr Themis Antonopoulos

Ptolemeou 11
10442 Athens

Greqi


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Antonopoulos Used Printing Machinery founded in 1976 in Athens, Greece. Since then, the company has grown steadily under the supervision of Mr. Nikos Antonopoulos and Mr. Themis Antonopoulos. In a period of more than 3 decades, the company has become a chief Exporter and Importer of Used Printing Machines and Used Finishing Machines. Antonopoulos Used Printing Machinery maintains a strong presence in the Graphic Arts Sector and represents well known foreign manufacturers in Greece such as Heidelberg, Kba, Roland, Muller martini, Mitsubishi, Akiyama, Shinohara, Bobst, Ryobi, Polar, Adast, Kolbus, Polygraph, Stahl, MBO, Horizon, Aster, Guk, Shoei, Iberica, Wohlenberg and so many others worldwide. The company’s sales of Second Hand Machines covers 70% of the Greek market.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4242345.jpg
Vdes prerja dhe petë e nxehtë Heidelberg GTP hot foil
më shumë »
4242313.jpg
Prerje letre Polar 115 EMC
më shumë »
4242311.jpg
Die-Cutting Heidelberg Cylinder S
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Antonopoulos nikolaos & co l.p.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .