Profili i Dealer

EET East European Trade GmbH nga Langenzenn

EET East European Trade GmbH


Herr Alexandru Neumann

Brandenburgerstr. 8
90579 Langenzenn

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


EET East European Trade GmbH
Brandenburger Str. 8
90579 Langenzenn
Inhaber: Dr. Günther Neumann
Phone: +49(0) 9101 2271
Fax: +49(0) 9101 90 3006

Verkauf, Installation und Service von Maschinen und Anlagen fuer die Moebelproduktion

Dërgoni kërkesën për EET East European Trade GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .