Profili i Dealer

MICROSERVICE SRL nga ALPIGNANO

MICROSERVICE SRL


Herr GIANCARLO DI GRIGOLI

VIA DEI RONCHI 45/L
10091 ALPIGNANO

Itali


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Da 20 anni, con uno staff di 30 addetti e due Laboratori, siamo fornitori di Soluzioni di Metrologia 3D, dal Servizio di Misura alla produzione di Macchine a Coordinate, passando per la Manutenzione e la Taratura periodica CMM con certificazione ACCREDIA (Centro LAT n. 206).

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4251086.jpg
Makinë matëse e koordinatave manuale Poli Globo
më shumë »
4251043.jpg
Makinë matëse e koordinatave NC DEA Beta 2306
më shumë »
4251042.jpg
Makinë matëse e koordinatave NC Poli Antares
më shumë »
Dërgoni kërkesën për MICROSERVICE SRL

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .