Profili i Dealer

Ploder Gmbh nga Bärnbach

Ploder Gmbh


Herr Hannes Ploder

Oberdorfer Str. 31
8572 Bärnbach

Austri


numrin e telefonit Trego


Ploder GmbH
Oberdorferstr. 31
8572 Bärnbach
Hannes Ploder
0664 5352380
Firmenbuch
FN 64265 h
ATU30298308

Wir sind ein mittelständisches Sägewerk - Familienbetrieb in der 4ten Generation! Einschnitt nur Nadelholz und hier überwiegend Fichte, Kiefer und Tanne in 4 m Länge! Dazu ein Holzhandel rund um BSH, KVH und gehobelte Ware!

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4127325.jpg
Kornizë lëkundëse kremin e plotë me pajisje shtesë Würsterer + Dietz Optimat GDZ
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Ploder Gmbh

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4127325.jpg
Kornizë lëkundëse kremin e plotë me pajisje shtesë Würsterer + Dietz Optimat GDZ
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .