Profili i Dealer

Pinder Asset Solutions nga Shipley

Pinder Asset Solutions


Frau Leanne Lingwood

1st Floor East Suite, Waterfront, Salts Mill Road -
BD17 7TD Shipley

Mbretëria e Bashkuar


numrin e telefonit Trego


We are Chartered Surveyors specialising in the disposal and valuation of machinery and business assets.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4258700.jpg
vertikale Bandsaw Startrite 20V
më shumë »
4258698.jpg
Jig turjelë SIP MP-5E
më shumë »
4237658.jpg
gijotinë Seypa 168UC
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Pinder Asset Solutions

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .