Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
SARRIBAS MAQUINARIA nga VITORIA:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Santiago Arribas
San Antonio 27 A - º B 4
01005 VITORIA
Spanjë


informacione të mëtejshme ligjore

Compra y Venta de Maquinaria de Ocasión.
Especialistas en Prensas

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
KOLUMI I DYT PESSR SHTYP Hidraulik
KOLUMI I DYT PESSR SHTYP Hidraulik MULLER

Capacity 1000 Ton. Bed 3100 x 1850 mm Npcpp Ram 3100 x 1850 mm Stroke 1100 mm Max. Distance Bed - Ram 1900 mm Cushion in Bed 250 Ton. Cushio ...

Dërgoni kërkesën për SARRIBAS MAQUINARIA:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
KOLUMI I DYT PESSR SHTYP Hidraulik MULLER

Capacity 1000 Ton. Bed 3100 x 1850 mm Npcpp Ram 3100 x 1850 mm Stroke 1100 mm Max. Distance Bed - Ram 1900 mm Cushion in Bed 250 Ton. Cushion in Ram 100 Ton. Can be inspected disa......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 331 800 72
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 152
Flag es
+34 (0) 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 153
Flag us
+44 (0) 20 331 800 72