Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
PJ AUTOMATYKA nga Wronki:

Herr Paweł Jarysz
Borek 2A 5
64510 Wronki
Poloni


informacione të mëtejshme ligjore

PJ AUTOMATYKA
os. Borek 2A/5
64510 Wronki
nip PL 7871981370

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Agie Evolution 2
Agie Evolution 2 AGIE Evolution 2

AGIE Evolution 2 machine Production year 1998 The machine works in submersion Working travels X = 350 Y = 250 Z = 256 (mm) Available techno ...

Dërgoni kërkesën për PJ AUTOMATYKA:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Agie Evolution 2 AGIE Evolution 2

AGIE Evolution 2 machine Production year 1998 The machine works in submersion Working travels X = 350 Y = 250 Z = 256 (mm) Available technologies for wire: 0.2-0.33 mm Npc29 Cutti......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 331 800 72
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 152
Flag es
+34 (0) 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 153
Flag us
+44 (0) 20 331 800 72