Profili i Dealer

Nexr Technologies SE nga Berlin

Nexr Technologies SE


Herr Maximilian Wagner

Aroser Allee 66
13407 Berlin

Gjermani


numrin e telefonit Trego


NeXR Technologies SE
Aroser Allee 66
13407 Berlin
Deutschland

Geschäftsführender Direktor:
Markus Peuler

Verwaltungsrat:
Rolf Elgeti (Vorsitzender des Verwaltungsrats)
Achim Betz (Stv. Vorsitzender des Verwaltungsrats)
Christian Daudert (Mitglied des Verwaltungsrats)
Prof. Dr. Klemens Skibicki (Mitglied des Verwaltungsrats)
Axel von Starck (Mitglied des Verwaltungsrats)

Kontakt:
Telefon: +49 30 403 680 14-0
Service-Hotline: +49 30 403 680 14-2
Telefon (Gebührenfrei): +1 (866) 3DSCAN2 / +1 (866) 3372262
Fax: +49 30 346 469 841

Registereintrag:
Eintragung im Handelsregister.
Registergericht: Amtsgericht Charlottenburg (Berlin)
Registernummer: HRB 158018 B

Umsatzsteuer-ID:
Umsatzsteuer-Identifikationsnummer gemäß § 27 a Umsatzsteuergesetz:
DE 294 808 288

NEXR Technologies stands for the development of technologies and apps of the future generation. The combination of Virtual Reality (VR), Augmented Reality (AR), and Mixed Reality (MR) form the extended reality (XR).

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4124438.jpg
Printer ProJet CJP 660Pro 3D në Berlin 3D Systems Projet 660pro
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Nexr Technologies SE

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4124438.jpg
Printer ProJet CJP 660Pro 3D në Berlin 3D Systems Projet 660pro
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .