Profili i Dealer

Pamapol S.A. nga Rusiec

Pamapol S.A.


Herr Zbigniew Kunikowski

Wieluńska 2
97-438 Rusiec

Poloni


numrin e telefonit Trego


Grupa Pamapol zajmuje się przetwórstwem i handlem wyrobami mięsnymi i warzywnymi.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4224826.jpg
Makinë etiketimi Rollina Gernep 16640H
më shumë »
4133533.jpg
Autoclaves SPOMASZ-PLESZEW POLSKA WSA-14
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Pamapol S.A.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4224826.jpg
Makinë etiketimi Rollina Gernep 16640H
më shumë »
4133533.jpg
Autoclaves SPOMASZ-PLESZEW POLSKA WSA-14
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .