Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
BMS BöyerMobilerService GmbH nga Coesfeld:

Durchführung von regelmäßigen Prüfungen an Hubarbeitsbühnen
Servicedienstleistungen an Hubarbeitsbühnen
Reparatur und Instandsetzungen von Hubarbeitsbühnen

Herr Markus Böyer
Laurentiusstrasse 25a
48653 Coesfeld
Gjermani


informacione të mëtejshme ligjore

BMS BöyerMobilerService GmbH
Laurentiusstrasse 25a
48653 Coesfeld

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Gërshërë të mëdha punojnë platformë
Gërshërë të mëdha punojnë platformë Genie GS 3246

Genie GS 3246 used 12 meter working height with 1590 working hours. Batteries and charger approx. 1 year old. New tyres and stickers are inc ...

Dërgoni kërkesën për BMS BöyerMobilerService GmbH:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Gërshërë të mëdha punojnë platformë Genie GS 3246

Genie GS 3246 used 12 meter working height with 1590 working hours. Batteries and charger approx. 1 year old. New tyres and stickers are included. Pick up only. Bjoautojuk Without ......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153