Profili i Dealer

BA-MAS Maschinenbau nga Laichingen

BA-MAS Maschinenbau


Herr Oguz Baharli

Heinrich Kahn Str. 24
89150 Laichingen

Gjermani


numrin e telefonit Trego


BA-MAS Maschinenbau ​

Oguz Baharli
Heinrich-Kahn-Str. 24
89150 Laichingen

Umsatzsteuer-ID Nr. : DE 182 939 562

Firma BA-MAS Maschinenbau gegründet 1995 seid 24 Jahren mit Lebensmittelmaschinen aller Art.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4261774.jpg
Mikser liqeni, mikser shërues, mikser salcë BA-MAS Maschinenbau BA-MAS PRMX-200
më shumë »
Dërgoni kërkesën për BA-MAS Maschinenbau

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4261774.jpg
Mikser liqeni, mikser shërues, mikser salcë BA-MAS Maschinenbau BA-MAS PRMX-200
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .