Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
ANDbio Netherlands nga NN Bleiswijk:

We Provide Total Life-Cycle Solutions for All Your Excess Capital Assets
ANDbio powered by REUZEit®brings value to the biotech and pharmaceutical industry for over 20 years and as we serve some of the industry’s largest scientific producers, we have learned a more than a few things.

In 2014, ANDbio separated our in-house operating software and started REUZEit.

While REUZEit®specializes in managing surplus equipment for some of the world’s largest pharma and biotech companies, ANDbio uses our extensive experience of refurbishing lightly used equipment for sale on our website and a long list of on-line market places.

With locations in both USA and Europe, we offer two websites, but we can ship anything, anywhere. Shop at our website or signup for a free user membership and see everything on REUZEit®’s surplus asset network.

When you purchase equipment from ANDbio, you are supporting a larger circular economy with several fortune 500 companies that have the foresight to reduce waste and practice reusing their capital equipment. In fact, we estimate that REUZEit®has redeployed over 10 Million pounds of equipment since 2012. Imagine when the entire industrial world begins to reuse equipment a reduce waste and reduce pollution from over manufacturing.

Herr Aliosman Safak
Kwartzweg 38
2665 NN Bleiswijk
Holandë


informacione të mëtejshme ligjore

REUZEit BV
Kwartsweg 38, 2665 NN Bleiswijk, Netherlands
kvk: 73130486
BTW: NL859366893B01
VAT: NL859366893B01

Ky tregtari është verifikuar me sukses dhe ai u dha vulën besimit Machineseeker:

Çfarë është vula?

Vula Besimi Machineseeker jep blerësit aftësinë për të zbuluar nëse ata kanë për të bërë atë me një shitës besuar në një shikim

Çfarë do të thotë kjo për blerësit?

Blerësit mund të kufizojnë rrethin e partnerëve të mundshëm të biznesit, pa kontrolle të gjera dhe kompanitë që e bëjnë favor dyqane të ndershme dhe të mira me probabilitet të lartë.

Natyrisht, mosmarrëveshjet ende mund të lindin gjatë procesit të blerjes. Maschinensucher resp. Machineseeker Group GmbH nuk është përgjegjës për shkeljet ligjore të blerësit resp. shitësi aktiv në Maschinesucher resp. Machineseeker.

Më shumë informacion në lidhje me vulë

video
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë matëse e koordinimit CMM
Makinë matëse e koordinimit CMM Zeiss Zeiss MC 850 U

Asset Description Notes: Zeiss MC 850 U CMM. Measurement range 33.5" x 47" x 23.5" (850 x 1200 x 600 mm) Table size 55" X 83" Software UME ...

Dërgoni kërkesën për ANDbio Netherlands:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë matëse e koordinimit CMM Zeiss Zeiss MC 850 U

Asset Description Notes: Zeiss MC 850 U CMM. Measurement range 33.5" x 47" x 23.5" (850 x 1200 x 600 mm) Table size 55" X 83" Software UMESS version. MAX Workpiece weight: 4630 ......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 331 800 72
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 152
Flag es
+34 (0) 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 153
Flag us
+44 (0) 20 331 800 72