Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Bielen Turning technic nga Zonhoven:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Tony Bielen
Houthalenseweg 102
3520 Zonhoven
Belgjikë


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
3 x Gildemeisters AS32-6
3 x Gildemeisters AS32-6 GILDEMEISTER AS32-6

3 Gildemeisters AS32-6 in good state for sale D8f9egp Including different separate spare parts, among which a new tapping device, a new bron ...

Dërgoni kërkesën për Bielen Turning technic:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
3 x Gildemeisters AS32-6 GILDEMEISTER AS32-6

3 Gildemeisters AS32-6 in good state for sale D8f9egp Including different separate spare parts, among which a new tapping device, a new bronze crown wheel for the main drive, a cro......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153