Profili i Dealer

ASYST GmbH nga Ursenwang

ASYST GmbH


Herr Gerd Rothacker

Wankelstraße 5
73037 Ursenwang

Gjermani


numrin e telefonit Trego


ASYST Flach- und Profilschleifmaschinen GmbH
Geschäftsführer: Gerd Rothacker
Wankelstraße 5
D-73037 Göppingen

Eingetragen beim Amtsgericht Ulm unter HRB 532205
Steuer-Nr. 63001 / 02382, Finanzamt Göppingen
Umsatzsteuer-Identifikations-Nr.: DE 162 354 140

Hersteller von Hochpräzisionsflach- u. Profilschleifmaschinen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4120546.jpg
makine Flat rëndë ASYST A525 AMS100 / JUNG JF520
më shumë »
4119975.jpg
makine Flat rëndë ASYST A50 MS100 / JUNG HF50
më shumë »
4119976.jpg
makine Flat rëndë ASYST A420 AMS100 / JUNG JF415
më shumë »
Dërgoni kërkesën për ASYST GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4120546.jpg
makine Flat rëndë ASYST A525 AMS100 / JUNG JF520
më shumë »
4119975.jpg
makine Flat rëndë ASYST A50 MS100 / JUNG HF50
më shumë »
4119976.jpg
makine Flat rëndë ASYST A420 AMS100 / JUNG JF415
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .