Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
ASYST GmbH nga Ursenwang:

Hersteller von Hochpräzisionsflach- u. Profilschleifmaschinen.

Herr Gerd Rothacker
Wankelstraße 5
73037 Ursenwang
Gjermani


informacione të mëtejshme ligjore

ASYST Flach- und Profilschleifmaschinen GmbH
Geschäftsführer: Gerd Rothacker
Wankelstraße 5
D-73037 Göppingen

Eingetragen beim Amtsgericht Ulm unter HRB 532205
Steuer-Nr. 63001 / 02382, Finanzamt Göppingen
Umsatzsteuer-Identifikations-Nr.: DE 162 354 140

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
makine Flat rëndë
makine Flat rëndë ASYST PNC100 Okamoto DXNC 63

ASYST PNC100 / Okamoto DXNC 63 demonstration machine with approx. 100 operating hours. Grinding capacity 7.5 KW. Grinding range 650 mm x ...

Dërgoni kërkesën për ASYST GmbH:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
makine Flat rëndë ASYST PNC100 Okamoto DXNC 63

ASYST PNC100 / Okamoto DXNC 63 demonstration machine with approx. 100 operating hours. Grinding capacity 7.5 KW. Grinding range 650 mm x 320 mm. Including a stainless steel pape......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153