Profili i Dealer

TRASKO SRL nga Bruino

TRASKO SRL


Herr Luca Diamante Morini

viale marconi /91 89
10090 Bruino

Itali


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


TRASKO SRL
VIALE MARCONI 89/91
10090 BRUINO (TORINO)
PARTITA IVA 10238030018

La Trasko srl , lavora nell import export macchine e attrezzature per la meccanica e l automotive.
vendiamo stock e macchine utensili e impianti usati provenienti da dismissioni e fallimenti.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4129529.jpg
Tavolina të frenave bluarëse Jilin University Mech JF622C
më shumë »
4129521.jpg
shtypni për pads frenash dhe ngarkuesin ... 1000 ton
më shumë »
4129502.jpg
LINE PIKUJE E BRADHSISEVE Tecnica Industriale IPF
më shumë »
Dërgoni kërkesën për TRASKO SRL

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4129529.jpg
Tavolina të frenave bluarëse Jilin University Mech JF622C
më shumë »
4129521.jpg
shtypni për pads frenash dhe ngarkuesin ... 1000 ton
më shumë »
4129502.jpg
LINE PIKUJE E BRADHSISEVE Tecnica Industriale IPF
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .