Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Badeeco B.V nga EK Rozenburg:

Specialized in engineered material handling products

Herr Bart de Jong
Incheon weg 7
1437 EK Rozenburg
Holandë


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Tonift elektrik 35 Ton
Tonift elektrik 35 Ton EMCE SB30E

35 Ton Winch 400 Volt, 2 x 30KW Cable, 32 mm, 500 meter Ihi28gl with electric break See drawing for more details ...

Dërgoni kërkesën për Badeeco B.V:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Tonift elektrik 35 Ton EMCE SB30E

35 Ton Winch 400 Volt, 2 x 30KW Cable, 32 mm, 500 meter Ihi28gl with electric break See drawing for more details......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153