Profili i Dealer

Badeeco B.V nga EK Rozenburg

Badeeco B.V


Herr Bart de Jong

Incheon weg 7
1437 EK Rozenburg

Holandë


numrin e telefonit Trego


Specialized in engineered material handling products

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4119945.jpg
Makinë vullkanizuese, PVC, e re Almex, Canada Vortex 1110
më shumë »
4119932.jpg
Makinë vullkanizuese, hidraulike Kunneth und Knochel RO100H1100
më shumë »
4119883.jpg
Tonift elektrik 35 Ton EMCE SB30E
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Badeeco B.V

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4119945.jpg
Makinë vullkanizuese, PVC, e re Almex, Canada Vortex 1110
më shumë »
4119932.jpg
Makinë vullkanizuese, hidraulike Kunneth und Knochel RO100H1100
më shumë »
4119883.jpg
Tonift elektrik 35 Ton EMCE SB30E
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .