Profili i Dealer

f.b.glass srls nga Terni

f.b.glass srls


Herr fabrizio morini

Via roma 187
05100 Terni

Itali


numrin e telefonit Trego


The Faberglass, in collaboration with large companies, researches and sells used machinery specific to the flat glass industry. Our company does not just deal with pre and post selling of goods, but offers installation testing assistance and maintenance for each acquired machine, double glazing lines, grinders, drilling machines, glass machines.​​

Our Quality/Price ratio puts us among the best companies on the used market of the glass industry. Process development continuously improves our quality standards. We are the best partner for every small or big glassware companies both nationally and internationally.

Faberglass's reliability is guaranteed by our experience in both sales and maintenance. Our staff is young, motivated and competent.

"Used can be new again."

Shko tek ofertat më të lartë › 

f.b.glass srls
listat aktuale dhe promovime të veçanta
4262265.jpg
LINE E GAZIT LISEC Lisec
më shumë »
4262262.jpg
PVB LINE KUFIZUAR ANIMAL Bovone PVB LINE
më shumë »
4138978.jpg
2600x6000 redaktues i dyfishtë Bottero 224N bottero titan N
më shumë »
Dërgoni kërkesën për f.b.glass srls

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4262265.jpg
LINE E GAZIT LISEC Lisec
më shumë »
4262262.jpg
PVB LINE KUFIZUAR ANIMAL Bovone PVB LINE
më shumë »
4138978.jpg
2600x6000 redaktues i dyfishtë Bottero 224N bottero titan N
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .