Profili i Dealer

Spherae srl nga Gorizia

Spherae srl


Herr diego fiore

Via Cotonificio 32
34170 Gorizia

Itali


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Azienda operante nel settore del riciclaggio di apparecchiature ed elettroniche , ricondizionamento di apparecchiature elettriche e vendita macchinari usati non più impiegati nel ciclo di lavorazione.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4131566.jpg
Bimë shtypëse llambash MRT System AB LSV 1-9
më shumë »
4131554.jpg
Diesel Generator Industria meccanica lombarde motore BF12M716 - Alternatore AP4000
më shumë »
4130652.jpg
Gjenerator 250 KvA BIMEX P250
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Spherae srl

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4131566.jpg
Bimë shtypëse llambash MRT System AB LSV 1-9
më shumë »
4131554.jpg
Diesel Generator Industria meccanica lombarde motore BF12M716 - Alternatore AP4000
më shumë »
4130652.jpg
Gjenerator 250 KvA BIMEX P250
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .