Profili i Dealer

Kaufmann Holz e.U. nga St.Nikolai/Dr.

Kaufmann Holz e.U.


Herr Karl Kaufmann

Leitersdorf 53
8422 St.Nikolai/Dr.

Austri


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Kaufmann Holz e.U.
Inh. Karl Alois Kaufmann
Leitersdorf 53
A-8422 St.Nikolai/Dr.
AT U29641705

Sägwerk - Hobelwerk - Holzhandel
Baumaschinenhandel - Baumaschinenvermietung

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4321827.jpg
Mbajtës rrotash me TELESCOPARM !! Manitou MLA 628 T 120 LSU mit Leichtgutsch. NEU
më shumë »
4321665.jpg
Ngarkues anësor Diesel 8 ton kapacitet ngritës !! Jumbo JDQ 80/14/40
më shumë »
4298451.jpg
Ngarkues rrotash me kovë të lartë deponie !! Volvo L70D mit Hochkippschaufel !!
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Kaufmann Holz e.U.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .