Profili i Dealer

Boryszew Kunstofftechnik Deutschland GmbH nga Idar-Oberstein

Boryszew Kunstofftechnik Deutschland GmbH


Herr Dirk Henn

Langenfelder Straße 13
55743 Idar-Oberstein

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Boryszew Kunststofftechnik Deutschland GmbH
Langenfelder Str. 13
55743 Idar-Oberstein

Geschäftsführer: Andreas Pohl, Maciej Pieczyński
Amtsgericht Stendal HRB 17235
UstID: DE815298674
Stnr.: 10611000311


Die Boryszew Kunststofftechnik Deutschland GmbH ist als Innovationslieferant für namhafte O.E.M. in der Automotive-, Household-, Appliances- und Caravaning-Industrie auf Produkte aus Zinkdruckguss und Kunststoffspritzguss spezialisiert und gehört zur Boryszew Group.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4118856.jpg
Objekti OMSG për pastrimin e rërës ROTOFLOW OMSG Italien ROTOFLOW 170
më shumë »
4113285.jpg
makine hedhëse vdes Frech DAW 125 Frech DAW 125 S DV
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Boryszew Kunstofftechnik Deutschland GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4118856.jpg
Objekti OMSG për pastrimin e rërës ROTOFLOW OMSG Italien ROTOFLOW 170
më shumë »
4113285.jpg
makine hedhëse vdes Frech DAW 125 Frech DAW 125 S DV
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .