Profili i Dealer

Komatech d.o.o. nga Cerklje na Gorenjskem

Komatech d.o.o.


Herr Marko Komatar

Zalog pri Cerkljah 50c
4207 Cerklje na Gorenjskem

Slovenia


numrin e telefonit Trego


Stroji za obdelavo lesa:
- žagarski stroji,
- sušilnice za les,
- stroji za mizarstvo,
- lakirnice

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4140458.jpg
Paneli këndor duke parë kutitë e klasifikimit Holzma HCL 11/56/22
më shumë »
4140424.jpg
Sharrë automatike me madhësi Giben PRISMA ISP
më shumë »
4140394.jpg
Stapler - Makina bashkuese për korniza BREVETTI M.A. SIGMA
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Komatech d.o.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .