Profili i Dealer

EXMETO nga PREAUX

EXMETO


Herr CHANDELIER EXMETO

rue Puits de l'Aire 12
76160 PREAUX

Francë


numrin e telefonit Trego


S.A.S. au capital de 2500 euros
TVA number FR95848079208

EXMETO est une société spécialisée dans le recyclage de métaux spécifiques, également la revente de matériels neufs ou occasion suite aux fermetures d'usines de production.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4118604.jpg
OKUMA BL-MC400E-12SNA Okuma BL-MC400E-12SNA
më shumë »
4127086.jpg
KEYENCE CV-200C Kamera CCD me ngjyra Keyence CV-200C Color CCD Camera
më shumë »
4133839.jpg
ABB ACH580-01-025A-4 B056 ABB ACH580-01-025A-4+B056
më shumë »
Dërgoni kërkesën për EXMETO

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .