Profili i Dealer

Eko Unija SN nga Beograd

Eko Unija SN


Frau Katarina Tucić

Kumodraška 42/9
11221 Beograd

Serbia


numrin e telefonit Trego


Eko Unija SN d.o.o., ovkašćeni predstavnik Aleksandar Milović
Matični broj 20814012
PIB 107492100

Eko Unija SN sells used metalworking machines from IMT tractor factory in Belgrade, Serbia

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4119171.jpg
pajisje testuese Mauser KMZ-W 201210
më shumë »
4118295.jpg
shtypi hidraulike LITOSTROJ-slovenija AVO-2-250
më shumë »
4118293.jpg
shtypi hidraulike LITOSTROJ-slovenija HPO-2-250-V
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Eko Unija SN

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .