Profili i Dealer

Mashdeta LLC nga Sumy

Mashdeta LLC


Herr Shapovalov Ruslan

Harkivskaya 122
Sumy

Ukrainë


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


foundry company from Ukraine

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4120591.jpg
CNC vertikale torno EMAG VSC 200
më shumë »
4112777.jpg
Makinë DoyPack PAKONA engineers PVT Ltd PK92 LQ with gravity filler and CIP syst
më shumë »
4112739.jpg
HOT BOX Makinë e bërë me bërthamë Peterle ( Italy) PG150
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Mashdeta LLC

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4120591.jpg
CNC vertikale torno EMAG VSC 200
më shumë »
4112777.jpg
Makinë DoyPack PAKONA engineers PVT Ltd PK92 LQ with gravity filler and CIP syst
më shumë »
4112739.jpg
HOT BOX Makinë e bërë me bërthamë Peterle ( Italy) PG150
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .