Profili i Dealer

Iasc Mara Teo nga Galway

Iasc Mara Teo


Herr Cathal Groonell

Iasc Mara Teo, Rossaveal
Galway

Irlandë


numrin e telefonit Trego


We are a pelagic fish processing company. We are no longer in production and as a result we are selling our production equipment.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4109724.jpg
Pompë Peshku Sea Quest V12
më shumë »
4109704.jpg
Linja e klasifikimit të peshkut pellazg Stava 3 Channel
më shumë »
4109698.jpg
Machine rripe Gordian RQ7000
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Iasc Mara Teo

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Makinat e përdorura në kategoritë e
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .