Profili i Dealer

Sadra Laser Co. nga Tehran

Sadra Laser Co.


Herr Mostafa Ebrahimi

Zagros industrial zone 14
3754188957 Tehran

Iran


numrin e telefonit Trego


listat aktuale dhe promovime të veçanta
4111289.jpg
Laser cutting machine Bystronic Bystar 3015
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Sadra Laser Co.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4111289.jpg
Laser cutting machine Bystronic Bystar 3015
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .