Profili i Dealer

SAHIN SANDSTRAHLTECHNIK UG nga Köln-Porz

SAHIN SANDSTRAHLTECHNIK UG


Herr Ömer Sahin

Neue Eiler Str. 48
51145 Köln-Porz

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Geschäftsführer Ömer Sahin

Verkauf von Neu und Gebraucht Sandstrahlanlagen, Strahlkessel, Strahlkabinen, Rücksaugstrahlgeräte,
Absauganlagen, Ersatzteile und Zubehör sowie Strahlmittel.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4120827.jpg
Makinë prishëse pa pluhur
më shumë »
Dërgoni kërkesën për SAHIN SANDSTRAHLTECHNIK UG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4120827.jpg
Makinë prishëse pa pluhur
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .