Profili i Dealer

Balz Machinen AG nga Langnau

Balz Machinen AG


Herr Urs Wenger

Obermattweg 11
3550 Langnau

Switzerland


numrin e telefonit Trego


Balz Maschinen AG
Inhaber Jean-Paul Balz
Obermattweg 11
CH-3550 Langnau i. E.

Maschinen- und Anlagenbau für die Holzindustrie

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4110852.jpg
vakum tharëse
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Balz Machinen AG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4110852.jpg
vakum tharëse
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .