Profili i Dealer

dutch filtration nga Wormerveer

dutch filtration


Herr Dirk Wolthuis

Vrijheidweg 61
1521 RP Wormerveer

Holandë


numrin e telefonit Trego


name and address of the provider:
Dutch Filtration
Vrijheidweg 61
1521RP, Wormerveer
The Netherlands
+31 (0) 75 201 40 00
Bank account: IBAN NL67RABO0333903404·
V.A.T. no NL850656369B01·
Chamber of commerce 52901459
Dirk Wolthuis
Dutch Filtration
-Engineering, Design & Innovation.
-Manufacturing.
-Global service.
-Customer support.
Dutch Filtration is your partner for all filtration equipment and consumables.
Our new innovative filter designs allow you to treat your fluids to the highest HSE standards in an economical and efficient way.
We design and manufacture filtration equipment and filter consumables for the upstream oil and gas market and general industry.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4107194.jpg
Hydr. Profili Bending makine Roundo R3
më shumë »
4107177.jpg
B17 C.B.Ferrari
më shumë »
4107117.jpg
Shtypi i filtrit DFP1200, Njësia e filtrit. Dutch Filtration DFP500 until 1600
më shumë »
Dërgoni kërkesën për dutch filtration

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .