Profili i Dealer

Servet Makine nga İstanbul

Servet Makine


Herr Servet Uzuner

Yenidogan Mah Eyupsultan Cad No:20 20
34055 İstanbul

Turqi


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

kontakte të tjera

Herr Mehmet Kismir

Gjuhë: anglisht, turk


Kullanılmış CNC ve Universal Metal İşleme Dişli Açma Makinakarı Alım Satım..

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4128819.jpg
torno vertikale YOU JI YV 600E
më shumë »
4259609.jpg
AGW230 Mprehje ingranazhesh ingranazhesh Klingelnberg AGW230
më shumë »
4238216.jpg
makine matese Mahr PRIMAR MX4
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Servet Makine

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .