Profili i Dealer

Strojexport PB s.r.o. nga Jince

Strojexport PB s.r.o.


Herr Robert Jindrák

Bratkovice 54
262 23 Jince

Republika Çeke


numrin e telefonit Trego


Dealer of used metalworking manual and cnc machines

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4144008.jpg
Makinë shpimi rrotullues i montimit Kovosvit MAS VRM 50
më shumë »
4144005.jpg
Qendra torno TOS SU 125/2000
më shumë »
4119775.jpg
hobbing Machine TOS OFA 16A
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Strojexport PB s.r.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .