Profili i Dealer

S.C. ROMAN S.N.C. nga somcuta mare

S.C. ROMAN S.N.C.


Herr marius roman

str. n. balcescu 80
437335 somcuta mare

Rumani


numrin e telefonit Trego


listat aktuale dhe promovime të veçanta
4106107.jpg
GAMI TUNNEL KUJDES GAMI TR 300
më shumë »
4106096.jpg
Makineritë e paketimit vertikal-DOLZAN DOLZAN D 150-1
më shumë »
4105997.jpg
linje paste-canolino CANOLINO canolino 5.2
më shumë »
Dërgoni kërkesën për S.C. ROMAN S.N.C.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4106107.jpg
GAMI TUNNEL KUJDES GAMI TR 300
më shumë »
4106096.jpg
Makineritë e paketimit vertikal-DOLZAN DOLZAN D 150-1
më shumë »
4105997.jpg
linje paste-canolino CANOLINO canolino 5.2
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .