Profili i Dealer

Horländer GmbH nga Speyer

Horländer GmbH


Herr Klaus Müller

Werkstraße 5
67346 Speyer

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Horländer GmbH, Werkstraße 5, 67346 Speyer Deutschland
GF: Dipl.-Wi.-Ing. Klaus Müller
HR B 52407 Registergericht Ludwigshafen
Erfüllungsort und Gerichtsstand ist Speyer

Wir sind ein ehemaliger Betrieb der Kunststoff- und Papierverarbeitung. Wir verkaufen nunmehr unseren Maschinenpark.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4106621.jpg
Përgatitja e urës Schön & Cie, Pimasens 2082 B
Nop97 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4106620.jpg
Metal Band Saw MEBA Maschinenbau GmbH Esslingen MEBA 325
Bflf3ied23 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4104827.jpg
Swing-krah shënoj Schön & Cie 8L
Bfkvf3x3p2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Horländer GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4106621.jpg
Përgatitja e urës Schön & Cie, Pimasens 2082 B
Nop97 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4106620.jpg
Metal Band Saw MEBA Maschinenbau GmbH Esslingen MEBA 325
Bflf3ied23 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4104827.jpg
Swing-krah shënoj Schön & Cie 8L
Bfkvf3x3p2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .