Profili i Dealer

Trutech s.r.o nga Rajhradice

Trutech s.r.o


Herr František Ješátko

Konopná 484
664 61 Rajhradice

Republika Çeke


numrin e telefonit Trego


Servis , nákup, prodej, stěhování strojů Trumpf

mnoholeté zkušenosti v oblasti servisu ohraňovacích strojů (Trumpf)
profesionální přístup k požadavkům klienta
prodej náhradních dílů

Purchase, sale, service, transport of machine.
Years of experience in service field of bending machines (Trumpf)
Professional attitude to client needs
Sale of spare parts

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4105197.jpg
Trumatic L 3050 Trumpf L3050
Bfkyufk8dn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Trutech s.r.o

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4105197.jpg
Trumatic L 3050 Trumpf L3050
Bfkyufk8dn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .