Profili i Dealer

Al Jarrah Trading nga Kiel

Al Jarrah Trading


Herr Yaser Jarrah

Falckensteiner str. 2
24159 Kiel

Gjermani


numrin e telefonit Trego


St.-Nr 20/058/06958 
USt-IdN DE324570364
listat aktuale dhe promovime të veçanta
4285292.jpg
Gjenerator Cummins 640 KVA Generator Cummins 640 KVA Stromerzeuger Cummins 640 KVA
më shumë »
4281113.jpg
Gjeneratori Detar Iveco 500 kva Notstromaggregat Marine Iveco 500 kva Notstromaggregat Marine Iveco 500 kva
më shumë »
4281110.jpg
Stromerzeuger G635 kva Caterpillar C18 Notstromaggregat 635 kva Caterpillar C18 635 kva Caterpillar C18 Alternator
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Al Jarrah Trading

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
24 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .