Profili i Dealer

INFOGRAF Sp. z o.o. nga Gorzów Wlkp

INFOGRAF Sp. z o.o.


Frau Ewa Loba-Bronowicka

Aleje 11 Listopada 159
66-400 Gorzów Wlkp

Poloni


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular


Firma INFOGRAF działa od prawie 10 lat na rynku Polskim. Oferuje maszyny i urządzenia dla sektora poligrafii, nowe i używane, gwarantuje pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz usługi serwisowe.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4108157.jpg
Corner machine Xinwei ZD-120
më shumë »
4135978.jpg
Automatike vdesin prerja makine Iberica FL 50
më shumë »
4108255.jpg
Balancuesi i kartonit
më shumë »
Dërgoni kërkesën për INFOGRAF Sp. z o.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .