Profili i Dealer

Manuel Padilla nga El Atabal

Manuel Padilla


Herr Manuel Padilla

Calle Aruba 19
29190 El Atabal

Spanjë


numrin e telefonit Trego


Mecanización de piezas de chapa por medio de corte por plasma con nesting para el aprovechamiento de la chapa, software con piezas metrizada. Otras máquinas; Plegadora, Cizalla, Politasto Rodillos de curvas, Bordonadora, Línea de corte con porta bobinas, Enderezado de chapa, nervado, punzado corte y plegado automáticamente con control numérico y programación con software optimizado. Maquina de soldar por punto, Rodillo ( motorizado), maquina de hacer pestaña, Taladro de columna, Maquina de cierre de conductos. Preparación del cliente y manejo de las máquinas antes de su decisión de compra totalmente gratis

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4103665.jpg
Plazma, palosja, qethja,… etj… ENGEL
Bcemcpdr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Manuel Padilla

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Makinat e përdorura në kategoritë e
më shumë listings & makineri në ofertë
4103665.jpg
Plazma, palosja, qethja,… etj… ENGEL
Bcemcpdr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .