Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
SAMPO ANK OÜ nga Saue vald:

Our company sells wood and grain drying equipment.

Herr Margus Michelson
Kivipõllu , Saue 30
76413 Saue vald
Estoni


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë tharëse sharre
Makinë tharëse sharre SRE Opcon Group

Very less used sawdust drying machine. Currently taken apart and stored. Can be used also for drying grain. Available manuals in estonian a ...

gjenerator
gjenerator

50 Hz 265 kW Bgwpsrgzvq 220/380 V 502 A KVA 331 Possible to set on 60 Hz. Additonial filters for maintenance. ...

Saurer Berna 2DM
Saurer Berna 2DM

Vehicle works. For further information send an e-mail. Bikut3gmf3 ...

Dërgoni kërkesën për SAMPO ANK OÜ:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë tharëse sharre SRE Opcon Group

Very less used sawdust drying machine. Currently taken apart and stored. Can be used also for drying grain. Available manuals in estonian and swedish. Bfjqv8h3jm The machine need......


gjenerator

50 Hz 265 kW Bgwpsrgzvq 220/380 V 502 A KVA 331 Possible to set on 60 Hz. Additonial filters for maintenance.......


Saurer Berna 2DM

Vehicle works. For further information send an e-mail. Bikut3gmf3......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153