Profili i Dealer

R.T.M. S.R.L. nga Berlingo

R.T.M. S.R.L.


Herr Mattia Bertin

VIA DELL'ARTIGIANATO 12
25030 Berlingo

Itali


numrin e telefonit Trego


Reg. Imp. BS 01492750177
Codice Fiscale e Partita IVA 01492750177
Capitale Sociale € 15.600 i.v. - R.E.A. 299469

Sale of Multispindle, barloaders, CNC Lathes and accessories

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4287268.jpg
Rrëshqitje kreu CNC torno STAR SV 32
më shumë »
4148297.jpg
Dy paleta VMC Miyano TSV-C35
më shumë »
4277097.jpg
CNC torno BIGLIA B56-S2M
më shumë »
Dërgoni kërkesën për R.T.M. S.R.L.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Makinat e përdorura në kategoritë e
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .