Profili i Dealer

BBR GmbH nga Unterschleissheim - Lohhof

BBR GmbH


Herr Dennis Wir

Siemensstrasse 1a
85716 Unterschleissheim - Lohhof

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


BBR GmbH
Siemensstraße 1a.
85716 Unterschleißheim - Lohhof
Deutschland

Registergericht:, München HRB 166 729, EORI-Kennnummer: DE6690947, Ust-IdNr.: DE 814 813 817

Technologische Ausstattung für Abfüll- und Verpackungsanlagen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4094604.jpg
Stacionet e etiketimit P.E. LABELLERS Modular Plus 770-8-SM-5P 0-4
Bk3hciem Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4094594.jpg
LABELLER ROTAR-FED ROTARI P.E. Labellers Rollmatic 540-12-CI 2-3-425
Bkzhwp3c Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për BBR GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4094604.jpg
Stacionet e etiketimit P.E. LABELLERS Modular Plus 770-8-SM-5P 0-4
Bk3hciem Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4094594.jpg
LABELLER ROTAR-FED ROTARI P.E. Labellers Rollmatic 540-12-CI 2-3-425
Bkzhwp3c Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .