Profili i Dealer

zelpa NV nga Antwerpen

zelpa NV


Herr Samuel Gros

Lange Leemstraat 7a
2018 Antwerpen

Belgjikë


numrin e telefonit Trego


Zelpa NV verwerkt papier, karton en folie voor de verpakkingsmarkt.

Wij hebben een grote machinepark en hebben vaker machines te koop staan.

Dërgoni kërkesën për zelpa NV

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .