Profili i Dealer

X-Compress Hungary Kft. nga Szolnok

X-Compress Hungary Kft.


Herr Tamás Kovács

Vasvári Pál út 14.
5000 Szolnok

Hungari


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


X-Compress Hungary Kft.
Székhely: Bán utca 1/b., 1123 Budapest, Magyarország
Cég képviselője: Pásztor Éva Ilona
Adószám: HU14858473

X-Compress Hungary Kft. deals with selling new and used industrial compressors, dryers, filters, etc. Beside it we also sell spareparts for compressors.
Az X-Compress Hungary Kft. ipari csavarkompresszorokat, hűtveszárítókat, sűrített levegő szűrőket forgalmaz.
Ezek mellett kompresszor alkatrészeket.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4105191.jpg
tharëse antipiretik Kaeser TD 121
Nooth Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4105189.jpg
vidë Kompresor Kaeser AS 36
Bfkyrzbrdf Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4102456.jpg
vidë Kompresor Broomwade KA5 / CT / 270
70gmpbjy Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për X-Compress Hungary Kft.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4105191.jpg
tharëse antipiretik Kaeser TD 121
Nooth Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4105189.jpg
vidë Kompresor Kaeser AS 36
Bfkyrzbrdf Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4102456.jpg
vidë Kompresor Broomwade KA5 / CT / 270
70gmpbjy Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4102454.jpg
vidë Kompresor CompAir L132-7,5A
W2pcsbw Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4101741.jpg
vidë Kompresor Gardner Denver KS 35
Nolhn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4101740.jpg
vidë Kompresor Kaeser ASD 37 T
Bfjyn30fdm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4101733.jpg
tharëse antipiretik Kaeser TD 91
G0slaxf Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4101728.jpg
vidë Kompresor Atlas Copco GA75 VSD FF
Bfjykkmbta Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4101720.jpg
vidë Kompresor CompAir L55-7,5A
Bfjyh8cusy Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .