Profili i Dealer

EKO-SAD Czesław Macierzyński nga Jasieniec

EKO-SAD Czesław Macierzyński


Frau Elwira Kulpa

Zbrosza Duża 39A
05-604 Jasieniec

Poloni


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Elwira Kulpa
Spedytor
EKO-SAD
Zbrosza Duża 39A
05-604 Jasieniec
NIP 798-120-74-18

tel. kom. 535 711 808
tel. 48 661 38 55
fax 48 661 38 56

Firma EKOSADY zajmuje się skupem owoców, a także produkcją rolną oraz obróbką termiczną warzyw i owoców, od ponad dwudziestu lat. Posiadamy własną flotę pojazdów ciężarowych, z naczepami typu walking - floor, chłodnie czy hakowce. Zapraszamy.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4094842.jpg
aparat pastrimi Uni-Masz NM-3/30/BAK
Muold0 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4094838.jpg
kamion pirun Toyota
Bfhye8gwtw Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4094837.jpg
kamion pirun Nissan
Bfhyeuvq9v Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për EKO-SAD Czesław Macierzyński

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4094842.jpg
aparat pastrimi Uni-Masz NM-3/30/BAK
Muold0 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4094838.jpg
kamion pirun Toyota
Bfhye8gwtw Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4094837.jpg
kamion pirun Nissan
Bfhyeuvq9v Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4094832.jpg
kamion pirun Nissan
Jvcs2q Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .