Profili i Dealer

GNB TECH CO.,LTD. nga bibong-myeon, hwasungsi, gyeonggi-do

GNB TECH CO.,LTD.


Herr GYU JOONG CHOI

500-7, juseok-ro
18293 bibong-myeon, hwasungsi, gyeonggi-do

Korea e jugut


numrin e telefonit Trego


our company is a top 2nd level used machinery dealer in south korea.
we are ready to develop our used machinery sales to the overseas market.
Please hel us

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4107363.jpg
Engel Tie-bar më pak tip ENGEL VICTORY 330/120 TECH PRO
Dmjye9d Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4093455.jpg
Makinë derdhur plastike JSW JSW Japan J850E
2gl3hr3p Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4092541.jpg
aparat për injeksion plastik Husky 3150 TOC HUSKY HUSKY QUADLOC 3150 ( TWO COLOR INJECT )
Noch7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për GNB TECH CO.,LTD.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4107363.jpg
Engel Tie-bar më pak tip ENGEL VICTORY 330/120 TECH PRO
Dmjye9d Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4093455.jpg
Makinë derdhur plastike JSW JSW Japan J850E
2gl3hr3p Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4092541.jpg
aparat për injeksion plastik Husky 3150 TOC HUSKY HUSKY QUADLOC 3150 ( TWO COLOR INJECT )
Noch7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4092526.jpg
Përpunimi i FPT (5 gishtave) FPT DIONIX 350IAT
07xathlo Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4092523.jpg
MAKINERIA DIECASTING UBE 350 UBE JAPAN UB 350 NXC
E29t0pl Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4092516.jpg
Engel 50ton (2012) vidhos 25 mm 2 njësi ENGEL VICTORY 200/50 TECH PRO
07ubhpde Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4092499.jpg
MAKINA E injektimit të produkteve të para-formuar ENGEL PET II 4650 / 320 ( SPECIAL MC )
Bfhcl2ypot Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4092485.jpg
Plastike derdhur makine injeksion ENGEL VC 330/120 TECH PRO
07kztawf Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4092476.jpg
makine plastike injeksion ENGEL VC 330/80 TECH PRO
07idyob3 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4092438.jpg
Plastike derdhur makine injeksion ENGEL VC 330/150 TECH PRO
Bfhbzwayiw Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4092431.jpg
Plastike derdhur makine injeksion ENGEL VC 1050/220 TECH PRO
Nocep Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4092430.jpg
Plastike derdhur makine injeksion ENGEL VC 1050/220 TECH PRO
Bfhbxjxlio Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4092421.jpg
riciklimi i ekstruderit të përpunimit plastik EXTRICOM in Germany XP RING EXTRUDER SERIES RE ( 12 SCREWS )
Nocef Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4092416.jpg
Plastike derdhur makine injeksion ENGEL VICTORY 1050/400 TECH PRO
03whr3qa Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4092411.jpg
Plastike derdhur makine injeksion ENGEL VC 330/120 TECH PRO
Nocd2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4092410.jpg
Plastike derdhur makine injeksion ENGEL VC 330/120 TECH PRO
Bfhbrk90x0 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4092407.jpg
Makinë derdhur goditjeje shtrënguese (Nissei) Nissei ASB ASB - 650EXHS
Bfhbqomj2x Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4092400.jpg
Plastike derdhur makine injeksion ENGEL ES 1800/300 HL ( TIE-BAR LESS )
Bfhbolucpq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .