Profili i Dealer

Zund UK nga St. Albans

Zund UK


Herr Gajenthiraa Jeevanandan

Unit Spring Valley Business Centre 1
AL3 6PD St. Albans

Mbretëria e Bashkuar


numrin e telefonit Trego


Established in 1993, Zünd UK has supplied and maintained Zünd cutting systems to many different industries and for many different applications across the UK and Ireland. In 2017, Zünd UK was acquired by Zünd Systemtechnik AG, converting it from an official service and distribution partner into a subsidiary of Zünd Systemtechnik AG. As part of the global group, Zünd UK will continue to offer its customers the best possible service.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4092048.jpg
Cutter dixhital, makinë dixhitale prerëse Zund PN L-1200
Bfg8fowgeq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Zund UK

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4092048.jpg
Cutter dixhital, makinë dixhitale prerëse Zund PN L-1200
Bfg8fowgeq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .