Profili i Dealer

Procesi d.o.o nga Sevnica

Procesi d.o.o


Herr Bostjan Svigelj

Orehovo 65 65
8290 Sevnica

Slovenia


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


This email and any attachments contain confidential information intended solely for the use of the addressee. It is not to be disclosed, copied or distributed to any third party without the prior written permission of Procesi d.o.o. If you are not the named addressee you should not disseminate, distribute or copy this e-mail. If you have received this email in error, please immediately notify the sender by forwarding to the sender's email address and delete this e-mail from your system. If you are not the intended recipient you are notified that disclosing, copying, distributing or taking any action in reliance on the contents of this information is strictly prohibited.

We are a machine-building company located in Slovenia. Our expertise are machines for food&bavarge, assembly linea, and robot cells.

We can produce:

For food&bavarega industry
-Filling line s for jars or bottles
-Vacuum capping machines(cold)
-labelling machines

For assembly lines, we have references in
1. Automotive industry
2. Electronic industry
3. House appliances

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4090632.jpg
Tuneli UV Procesi
Jvcoyi Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4090627.jpg
makineri mbushëse për vaj kokosi Procesi
Bfgq789lud Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4090621.jpg
Makinë e mbulimit me vakum Procesi
Noal7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Procesi d.o.o

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4090632.jpg
Tuneli UV Procesi
Jvcoyi Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4090627.jpg
makineri mbushëse për vaj kokosi Procesi
Bfgq789lud Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4090621.jpg
Makinë e mbulimit me vakum Procesi
Noal7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .