Profili i Dealer

Muxhel Industrial Solutions nga Santok

Muxhel Industrial Solutions


Herr Patryk Muchel

Gralewo 81
66-431 Santok

Poloni


numrin e telefonit Trego


We are the company that supplies Industry in new and used machines for welding, positioning, rolling, bending, flanging, cutting and drilling.
We speak English.
Mówimy po polsku i angielsku.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Muxhel Industrial Solutions
listat aktuale dhe promovime të veçanta
4306118.jpg
Rotator tubi AMA ROLLER® Welner AMA ROLLER®
më shumë »
4287390.jpg
Makinë qethëse gijotine Ermaksan HGD 3100x13
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Muxhel Industrial Solutions

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4306118.jpg
Rotator tubi AMA ROLLER® Welner AMA ROLLER®
më shumë »
4287390.jpg
Makinë qethëse gijotine Ermaksan HGD 3100x13
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .