Profili i Dealer

Global Stock Supplies Ltd nga Long Eaton

Global Stock Supplies Ltd


Herr Derek Tolliday

Main Street
NG9 1EP Long Eaton

Mbretëria e Bashkuar


numrin e telefonit Trego


We at Global Stock Supplies buy and sell all types of stock from small shelf items to large industrial machinery. We buy unwanted, end of line and bankrupt stock. We also carry out asset clearances.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4088213.jpg
Kutia dhe dosja Pan Morgan Rushworth
B9thgqv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4088196.jpg
Frëngji frezë Chester Astra 5VS
Zvmsp83e Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4088191.jpg
Heavy Duty Center torno Colchester Triumph 2000
Nn799 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Global Stock Supplies Ltd

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4088213.jpg
Kutia dhe dosja Pan Morgan Rushworth
B9thgqv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4088196.jpg
Frëngji frezë Chester Astra 5VS
Zvmsp83e Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4088191.jpg
Heavy Duty Center torno Colchester Triumph 2000
Nn799 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .