Profili i Dealer

Coolsys Kft nga Dunakeszi

Coolsys Kft


Herr Peter Dudas

Katona József u. 11.
2120 Dunakeszi

Hungari


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Refrigeration and proces gas specialist company

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4087833.jpg
Fazat e kompresorit të gazit Ro Flo 19LE/219M
Brand new compressor stages from Ro Flo:Type: 219M CW 110 DBLEXT DBS (955 Nm3/h; 25.600,-€ )+ 19LE CW125 SINGEXT DBS (3532 Nm3/h; 33.700,-€) stages with 0 operating hours for sale Hymafuz më shumë »
Dërgoni kërkesën për Coolsys Kft

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4087833.jpg
Fazat e kompresorit të gazit Ro Flo 19LE/219M
Brand new compressor stages from Ro Flo:Type: 219M CW 110 DBLEXT DBS (955 Nm3/h; 25.600,-€ )+ 19LE CW125 SINGEXT DBS (3532 Nm3/h; 33.700,-€) stages with 0 operating hours for sale Hymafuz më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .