Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Fam Foundry Technology nga Chełmno:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Tomasz Bondaruk
Polna 10
86-200 Chełmno
Poloni


informacione të mëtejshme ligjore

Tomasz Bondaruk
Fam Foundry Technology
Zip Code 86-200 Chełmno, Poland
Tax Number PL5252375707

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinat Diekastuese të Ftohtë
Makinat Diekastuese të Ftohtë Buhler SC D/66 Evolution

Coldchamber diecasting machines Buhler SC D/66 Evolution Manufacturer: Buhler Model: SC D/66 Locking Force: 6600 kN Year of Manufacture: 199 ...

Dërgoni kërkesën për Fam Foundry Technology:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinat Diekastuese të Ftohtë Buhler SC D/66 Evolution

Coldchamber diecasting machines Buhler SC D/66 Evolution Manufacturer: Buhler Model: SC D/66 Locking Force: 6600 kN Year of Manufacture: 1999 Machine No: 10314147 Size of platen: 1......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 331 800 72
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 152
Flag es
+34 (0) 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 153
Flag us
+44 (0) 20 331 800 72